Robertek

V Praze úspěšně skončil erotický veletrh a možná by bylo zajímavé si připomenout, kde se v českých (ale i moravských) luzích a hájích objevily robertky, nyni již ovšem světověji jmenované jako vibrátory.

Dávno tomu, jak praví klasik, kdy se na obvodní oddělení VB dostavil čiperný důchodce a sloužícím policistům sdělil, že nepochybně odhalil černé podnikání. Jak pravil, celý život dělal podnikového kontrolora, a tak má na takové věci čuch. Když se tak se svým pejskem prochází vilkovou čtvrtí, všiml si, že se v jedné vilce, pokradmu večerní šerem, pravidelně scházejí ženy. A jak již zjistil, ve vilce žije vdova, bývalá kadeřnice, a nepochybně oněm ženám potajmu kadeří hlavy. A určitě z toho neplatí daně. A jako uvědomělý občan to jde orgánům nahlásit.

Policisté z toho nijak nadšeni nebyli, ale oznámení bylo učiněno a tak museli konat. Pozorování potvrdilo důchodcovy údaje. Ve vilce se vskutku v podvečerech scházely ženy, starší i mladší. Jen policisty mátlo, že se tam scházely jednotlivě a zcela evidentně při odchodu hlavy nakadeřené neměly. Navíc, údajná pachatelka byla vdova po věhlasném lékaři a svým i vdovským důchoderm byla víc než dostatečně zajištěna. Rozhodně si nemusela přivydělávat nějakou pokoutnou činností. Tak co se uvnitř vlastně děje?

Když pak policisté zjistili i totožnost žen bylo jim jasné, že musí postupovat velice obezřetně, aby nepříjemně nenarazili: Manželka generálního ředitele významného pražského podniku, manželka věhlasného lékaře, dcera diplomata …. prostě ženy z „lepší společnosti“. Že by tyto dámy musely vyhledávat důchodkyni kadeřnici, když si mohly dopřát péči věhlasných salonů?

Při opatrných výsleších se policisté dozvídali, že se tam ženy scházejí na přátelské popovídání. Ale po jedné a zjevně inkognito?Až se jedna z dam zmínila o tom, že se schází i s Robertkem. Policisty překvapila, protože přítomnost nějakého muže nikdy neznamenali. Dáma se chvíli snažila vykroutit, ale nakonec přiznala, že robertek je onen specifický přístroj k uspokojení sexuálně strádajících žen.

No a toto zjištění již bylo dostatečným důvodem pro povolení domovní prohlídky. V domě byl nalezen intimně zařízený pokoj v němž bylo pohozeno několik pornografických časopisů, a také 4 inkriminované přístroje, z nichž jeden čekal na opravu, měl spálený motorek.Pod tíhou důkazů se paní domu přiznala, že přístrojek jí jako legraci přivezl její přítel z kapitalistické ciziny. Ona sama jej nepoužívala, ale jednou jej kamarádka vyzkoušela a byla s ním nadšena a hned ji napadlo, jak jej využít: Tolik žen je sexuálně nenasyceno. A byla to pravda. Přítel přivezl ještě další tři přístrojky a brzy měly dostatečně rozsáhlou klientelu. Jedno „sezení“ stálo 200,- Kčs a obě „podnikatelky“ měly docela slušný příjem. Paní domu sama přístroje nepoužívala a do jisté míry svými zákaznicemi pohrdala. Ty ale měly pádné důvody, jak policistům vysvětlovaly: „Manžel je prací plně vytížený, na mě nemá dost času a vzhledem k jeho společenskému postavení si nemohu dovolit dělat mu ostudu s nějakým milencem“. Dcera diplomata zase studovala a nějaké studenské lásky nechtěla riskovat.

Obě podnikatelky, které podvracely socialistickou morálku, byly odsouzeny k zaplacení pokuty a byl nad nimi vyřčen podmíněný trest. Přístrojky byly úředně zabaveny a protokolárně zničeny. A proč robertky? Vdovin přítel se jmenoval Robert.

 

Recent Entries

  • Odkazy

  • Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.