Christnet – V šátkové kauze prohrálo náboženství

http://www.christnet.eu/clanky/5955/v_satkove_kauze_prohralo_nabozenstvi.url

 

Lidé se tady bouří proti odstranění křížů z řeckých chrámů v reklamách Lidlu a současně jásají nad zákazem nošení hidžábu ve škole ……………….. Zákaz nějakého kusu oděvu je ale ke zvážení. To opravdu působí takovou újmu? …………..

Autorka míchá hrušky a jablka. Předně – celý spor nezačal kvůli šátku, ale kvůli tomu, že dotyčná slečna nedodala potřebné dokumenty nutné k zahájení studia! Vůbec se nemluví o té druhé, která ze školy odešla – protože neuměla česky – a na žádnou diskriminaci si nestěžovala. Tato byla nepochybně využita (zneužita?) našimi „sluníčkáři“ (protože také česky de facto neumí), kteří jí dodali právníky a sepsali žalobu a zastupovali u soudu, kam ona sama vůbec nechodila (divný to soudní zvyk!). To, že žadatelka se vůbec studentkou nestala konstatovala i inspekce, která případ šetřila po první stížnosti. Názor změnila až po zásahu ombudsmanky, a přidala se k obvinění ředitelky! Divná to nezávislost státního orgánu!

Ale k té náboženské svobodě a k náb. symbolům. Pokrývka hlavy není muslimský náboženský symbol!! Mnoho muslimek různě po světě chodí prostovlase a ani jim, ani nikomu jinému to nevadí. Stejně tak nebyl náboženským symbolem šátek našich babiček. Byl to symbol vdané ženy. Stejně tak není náboženským symbolem čepec katolické či ortodoxní jeptišky ani hábit řeholníka či kolárek kněze. Jsou to jen symboly stavu či hodnosti, podobné vojenské uniformě. Naopak muslimské – povinné – šátky, hidžáby, burky, burkiny …. jsou symbolem ženské společenské poroby, jejího podřízeného postavení vůči muži. Jak to v TV veřejně, a „na plnou ústa“, řekl muslim Alráwí? Že žena má poloviční hodnotu muže! Protože menstruuje, tak má slabší nervovou soustavu! (Jak se takové hodnoce pí Kolářové líbí?).

V současné době v naší kultuře je nemožné, aby jeptišku, která by se rozhodla natáhnout si bikinky a rozplácnout se na koupališti, by šla rodina, či spolusestry, zavraždit (no, ve středověku možná ano). V muslimské komunitě to je, i v Evropě, takřka zákon. Slabošská Evropa na to reaguje směšnými tresty!

Výsledkem tohoto slabošského postoje jsou rostoucí muslimská gheta, v nichž vládne šaria a do nichž se „bílí“ policisté neodvažují vstoupit! Muslimky jsou vyloučené ze společenského života, nenaučí se státní řeč, nedostane se jim vzdělání, zůstávají plně závislé na mužích, bratrech, synech. Viz třebas zde: „Jen menšina žen, které dostaly v posledních letech azyl ve Švédsku,
nastoupí do práce a to přesto, že pro uprchlíky jsou v této skandinávské zemi vytvářena státem dotovaná místa a placeny drahé rekvalifikační kurzy. Prý je to proti jejich tradicím…“ http://viditelny-macek.cz/p…

Jsou (i násilím) provdávány v mladém věku a odsouzeny k údělu svých matek a babiček. Děti z muslimských rodin jsou vychovávány k pohrdání státem v němž žijí, je v nich pěstován pocit výlučnosti a povinnosti proti této svobodomyslné a tolerantní společnosti bojovat a změnit ji (k obrazu muslimskému)

Nechceme-li, aby v ČR v blízké budoucnosti „vypučelo“ to, s čím si mnohý evropský stát už neví rady (pokud, podle konspirativních teorií, se nejedná o plánovaný proces), pak musíme tvrdě a nekompromisně prosazovat vlastní hodnoty – protože příchodu muslimů k nám zcela jistě nezabráníme. Musíme nekompromisně prosazovat naše – ne křesťanské, ale liberální, „ateistické“, svobodomyslné, tolerantní ….. hodnoty. Ne křesťanské proto, protože, hlavně „tradiční, praví, skuteční“ katolíci (křesťané) na svých stránkách (Duše a hvězdy, Hodie, Te Deum, Rex, Světlo ……. ) názorně popisují, jakou společnost by vybudovali, kdyby získali moc. Mnoho by se od muslimské nelišila!

Takže – konkrétně k těm školám a ke vzdělání! Povinné vzdělání, ve smíšených třídách! Žádné ohledy k nějakým požadavkům, že dítě nesmí kreslit zvířata a lidí. Že nebude chodit na plavání! Že si rodiče budou vynucovat změnu jídelníčku. Že dívky nebudou jezdit na školní výlety bez doprovodu bratra. Atd., atp.

Otázka náboženských symbolů ve škole – takovým symbolem je jen jarmulka u židů. Ale ani ti na ní netrvají za všech okolností. Ovšem u židů jsou náboženským symbolem i pejzy. Budou si je muset kluci (ale i holky) ostříhat? Ne, otázka je jen u té pokrývky hlavy. Pak musí platit školní řády, ať si ombudsmanka namítá co chce. Buď bude povolena – ale zásadně pro všechny – tedy i cedník pro pastafariány, či bejsbólka – a nebo nic!

A samozřejmostí musí být zrušena výjimka v usmrcování zvířat z náboženských důvodů – to platí nejen pro muslimy, ale i pro židy. To bude křiku!

Stejně tak musí být striktní zákaz obřízky v dětském věku! O ženské snad ani nemluvě – ovšem „demokratické“ „západní“ státy si s ní nevědí rady – ale je nutno zakázat i tu mužskou. Jak u muslimů, tak i u židů – to bude křiku jako v Německu, kde zákonodárcům „spadlo srdce do kalhot“ a podřídili se! Obřízku povolit až po dosažení dospělosti. Budou-li židé a muslimové namítat, že se jedná o Boží příkaz, nechť doloží, že Jahve a Alláh na ní stále trvají. A proč Jahve (Hospodin, Duch sv.) vnukl sv. Pavlu, že už ji u křesťanů nepožaduje!?

Všechny takové články jako je tento, jen podněcují muslimy, ale i další, k pokusům, co všechno si ve „zkažené Evropě“ mohou dovolit. A Evropané ustupují – ne proto, že ztratili víru v katolického Boha (jsou vzdělanější a nějaká dogmata bez zdůvodnění je prostě nepřesvědčují) – ale proto, že své liberální a svobodomyslné hodnoty nepovažují za obranyhodné. A to je ten nejvědší problém!

 

 

Recent Entries

  • Odkazy

  • Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.