Z diskuze na Christnetu

Přetahuji některé mé diskuze i sem, protože správce stránek Christnetu již dlouhou dobu ty „nevhodné“ preventivně maže. Kdy jsou ty časy, kdy tam diskuze byla svobodná a rozsáhlá!

K článku:  http://www.christnet.eu/clanky/6069/domaci_nasili_v_krestanske_rodine.url

 

Víte, co mě dost frustrovalo: když v Rakousku otec po mnoho let věznil a znásilňoval dceru, zemřelé společné dítě spálil v kotli a soud pak složitě řešil jak ho potrestat, protože to neměli v zákonech. V Německu jeden zavraždil, na jeho přání, kamaráda, a část ho snědl. A opět problém, v německých (evropských) zákonech není známo a tudíž ani definovano kanibalství. Jak tedy toho „lidožrouta“ potrestat?

Podobně to je i s těmi obřízkami a nucenými sňatky. U nás (v Evropě) je povolen sňatek od 18 let, vyjímečně od 16, a zásadně dobrovolný, není dovoleno mnohoženství. Ale když si migrant si přivede nezletilou manželku, případně i 3, „moudří“ evropští soudci a politici si s tím nevědí rady a dotyčný nakonec dostane takové sociální dávky, že už pracovat nemusí!

Již před léty proběhla tiskem zpráva, že ve Francii odhalili obřezávačku, která měla na svědomí snad až 100 děvčátek. Kritici čekali, že by mohla „vyfasovat“ snad až 20 let, ale co se stalo? Soud ji „potrestal“ několika měsíci vězení! To přece snad naprosto jasné MUČENÍ dítěte? A vidíte, „moudří“, vzdělaní, demokratičtí Evropané nad tím dumají a dumají a nakonec musí být přijímána Istanbulská úmluva, aby evropské státy snad, konečnčně, přijaly zákony, které takové jednání budou kriminalizovat – ale jak asi přísně trestat, když v současnosti je u nás možné, a víceméně normální, toto: https://www.novinky.cz/krim…

A co budou evropské soudy dělat, když rodiče odvezou dceru někam do ciziny a nechají ji obřezat tam? Dovolím si zaprorokovat: „Bezmocně pokrčí rameny!“
Vždyť na to máme starodávný příklad přímo v Evropě – obřízku chlapců u židů a teď už i u muslimů. Že to je také mučení malých dětí, byť ne s tak devastujícími následky jako v případě děvčatek, nic nemění na tom, že to je násilí! Zajímá to někoho?

Evropská demokraci si nabíhá na „vlastní vidle“, tak jako kdysi komunisté, kteří prohlašovali, že u nás bude vše levné. To je v rozporu s ekonomickými zákony. Demokraté(??) prohlašují, že vše musí být dle zákonů. Byl jsem 2x v Izraeli. To je země bezpečná a nepochybně demokratická. Ale že tak dobře funguje v tamních politických podmínkách je dáno i tím, že uplatňuje i nedemokratické a totalitní principy!

A navíc, u nás se uplatňuje – cílevědomě(?) – i toto:
https://www.novinky.cz/kome…

 

K článku:  http://www.christnet.eu/clanky/6070/nebojme_se_pojmu_gender_a_istanbulske_umluvy.url

A příspěvek k tomuto článku zmizel rychleji, než jsem ho stačil přetáhnout sem!

 

Recent Entries

  • Odkazy

  • Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.