Diskuze mezi ateisty

DarthZira
06.12. 2016

Sam – víš, co mi na těch prolifistických spolcích vadí úplně nejvíc? Že se pomocí citového vydírání a další manipulace nejprve snaží tu ženu přimět k tomu, aby donosila, porodila a dala k adopci (a pokud jim na tu jejich masírku neskočí, tak se přece jen může stát, že jí něco z těch keců v podvědomí zůstane a projeví se to pak jako ten postabortivní syndrom) a pokud tedy ten termín k potratu už prošvihne a nezbývá jí nic jiného než donosit a porodit, tak se ji znovu snaží všemi možnými a nemožnými způsoby zmanipulovat, aby nakonec to dítě k adopci nedávala, ale sama se o něj postarala, případně (pokud jim na tuto masírku neskočí) z toho, že ho „dala cizím lidem“ pak měla psychická traumata, že se zachovala „sobecky“, že je „krkavčí matka“ atd. ……………………

Ta „masírka“ spočívá v terminologii, že „jako matka zabíjí své dítě!“

…………….Podle mého opravdu účinná pomoc by byla taková, aby se každá nechtěně těhotná mohla (asi porodem císařem, lépe to zatím vymyslet nejde) nechtěného dítěte zbavit co možná nejdříve (v co nejčasnějším stádiu těhotenství), dokud ji ty těhotenské hormony psychiku „oblbly“ ještě relativně málo (a na těle to taky zatím zanechalo vcelku malé stopy) a zbytek by byl už na přístrojích. Toto by měli prolifisté financovat jako první. Jenže to je ani nehne………………….

Je tam ještě náboženský aspekt, kterým věřící vždy spolehlivě rozzuřím. Dle tvrzení sv. JP II. už potracené „dětičky“, tedy jejich dušičky, nejdou do nějakého „limbu“, ale přímo do nebe. Takže kde je problém? Cílem rodičů má být pečovat o děti tak, aby se nakonec dostaly do nebe. Takže oni to vlastně tím potratem dělají. Zvláště se to týká rodičů heretických, pohanských, ateistických, komunistických, bolševických……… Dá se čekat, že své děti nevychovají katolicky, takže je takřka spolehlivě připraví pro peklo. Takže tím potratem je zachraňují pro nebe. Zkuste ale tak argumentovat mezi prolifáky!

Věřící (katolíci) tvrdí, že rodiče spolu „upletou“ jen „mrtvou“ hmotu (biologové „juchají“ nadšením), zygotu, kterou pak Pán Bůh oživí vložením dušičky. A dítě že tak je Božím darem (v Katolickém týdeníku jsem přečetl plačtivý dopis nějaké paní, že Pán Bůh jejich manželství ne a ne podarovat dítětem. Že se modlí oba dva, dávají na mše, modlí se za ně všichni přátelé a stále nic. Člověk nemá být škodolibý, ale neodolal jsem. Napsal jsem do redakce, zda ta paní ví, že musejí také souložit. Že bez toho „směšného“ konání je Pán Bůh dítětem nepodaruje).

Obdobně katolíkům píšu, že by měli prosit Pána Boha, aby těm partnerům, kteří už dítě nechtějí, žádné „dárky neposílal“. A jestli se mu, dle stanoviska papežů nelíbí heretici, pohané, ateisté, komunisté, zednáři, bolševici …. proč jim stále své „dárky“ posílá?
Obdobně jim říkám, v případě postiženého plodu, že když odmítají i v tomto případě potrat, že mají prosit Pána Boha, aby tím postiženým dítětem „podaroval“ právě katolíky, kteří se tím cítí být neobyčejně obdarováni. Ku podivu jsem nedostal žádné nadšené ohlasy.

Před léty jsem na charismatické konferenci poslouchal přednášku V. Kodeta o tom, jak je Bůh vůči lidem ohromně dobrotivý. A mně už v hlavě „šrotovala“ otázka, proč v Africe umírají děti hladem. To Všemohoucí Bůh, Stvořitel nebe i země není schopen stvořit pár tun chleba, aby se ty děti najedly? P. Kodeta se mně nepodařilo odchytit. Ale vedle mě si sedla všeobecně známá, VŠ vzdělaná a chytrá katolička. A tak jsem jí to řekl. Co odpověděla? „Nesmíte to posuzovat z hlediska lidského života, ale z hlediska věčnosti . Ty děti třebas v 5-ti letech zemřou hlady, ale pak budou stále v nebi u Pána Boha!“

http://www.osacr.cz/2016/11/30/tiskova-zprava-a-petice-za-odvolani-mgr-petra-polaka-vedouciho-oddeleni-rovneho-zachazeni-kancelare-ombudsmana/#comment-190483

 

Recent Entries

  • Odkazy

  • Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.